Dekoratiivsed tahked kristallplaadid klaasplokid mullklaasist sambad toorained veekindlusega silindris, ristkülikus, ovaalne

dekoratiivsed tahkekristallplaadid klaasplokid mullklaasist sambad tooraine vesipiirkonna pinnaga silindris, ristkülik, ovaalne kujuline Toote nr: SDCM-085 Materjal: optiline tahke k9 kristallklaas / tahke mullkristallklaas Rakendus: kristallklaasist sambad veerus partitsiooni jaoks. .

Toote üksikasjad

dekoratiivsed tahkekristallplaadid klaasplokid mullklaasi sambad toormaterjal, mille veepind on silindris, ristkülik, ovaalne


Toote nr .: SDCM-085


Materjal: optiline tahke k9 kristallklaas / tahke mulli kristallklaas


Kasutamine: kristallklaasi sambad veerus vaheseina, akende, katuse, põranda, purskkaevu, basseini, sisekujunduse ja sisekujunduse jaoks, hotelli fuajees sisekujundus, kodu sisekujundus, Plaza välimööbel, kasiino väliskujundus, ööklubi sisekujundus, KTV sisekujundus , kaubanduskeskuse sisekujundus, hoone välimööbel, Villa kaunistamine, puhkusekeskuse kaunistamine, maaliline ala kaunistamine, restoranide kaunistamine, avamise / sulgemise tseremoonia kaunistamine, baari countertop kaunistused jne.


Eelised:


Nähtavus / läbipaistvus - need dekoratiivsed tahked mullid / graveeritud / mustri kristallklaasist tugipostid võimaldavad umbes 50% valguse ülekandest, LED-valgustusega, muudavad selle väga ilusaks silma meelitavaks vaheseina meetriteks.


Ilmastikukindel - need tahkekristallklaasist tugipostid võivad hoida oma ema Looduse võimu vastu, kaasa arvatud tuule-, maavärinad, üleujutused ja midagi muud.


Graffiti Resistant - meie tahkekristallklaasist tugipostid ei paku mitte ainult täiendavat turvalisust, vaid ka vastupidavad graffitidele ja muudele vandalismidele. Eriti kui teil on elav ja aktiivne laps.


Tulekindel ja tahke kristallklaasi sambadel on ka kõrgeim tulekahju minutiklass mis tahes plokis, mis vastab kõikidele avalikes rakendustes kasutatavatele tulekoodidele.


Veekindel -Kristallklaasist tugisambaid saab kasutada purskkaevul, basseinil, katusel, aknal, põrandal, aias jne.


Kohandatud mõõtmed ja kujundid -Kristallklaasist tugisambaid saab kohandada vastavalt vajadusele. Ja me saame tellida ruudukujulist, ristkülikukujulist kuju, silindrit, kaheksanurka, ringi, kolmnurka jne.


Erinevad mustrid - nagu ka populaarse mulli- ja 3D-laseriga graveerimine, on need kristallklaasist sambad ka nüüd erineva mustriga.


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd on parim Hiina Dekoratiivne Crystal Material tootja ja tarnija professionaalse tehases. Tere tulemast hulgi dekoratiivse tahke kristallplaatide klaasplokid mullklaasi sambad tooraine vesipiiri pind silindris, ristkülik, ovaalsed tooted meilt.
Küsitlus