Teemant Rhinestone pinnaga tahke klaasist tellised kaunid dekoratiivvärvilised kristallplokid

Teemant-rhinestone-tahke klaasist tellised, kaunid dekoratiivvärvi kristallplokid Tootenumber: SDCM-124

Toote üksikasjad

teemant rhinestone pinnaga tahke klaasist tellised kaunid dekoratiivsed värvilised kristallplokid

Tootekood : SDCM-124

Materjal : kristallklaas

Suurus (mm) : 50x100x200mm / 50x50x200mm / 50x50x240mm jne (saab kohandada)

Kuju: ring / pall / ruut / kaheksanurk / kolmnurk / kuusnurk / viisnurk / ristkülik jne


Tahke kristallklaasist või tellistest saab luua arhitektuurilisi konstruktsioone, nagu vaheseinad või ekraaniseinad kogu ruumi osas, dušši või vannitoa ümber, osana treppkonstruktsioonidest ja nii edasi. Nad on võimelised jagama ruumi ilma valguse läbilaskvust blokeerimata .


Kasutamine: vahesein, aknad, katus, põrand, purskkaev, bassein, sise- ja väliskaunistused, hotelli fuajee sisekujundus, kodu sisekujundus, Plaza välisdekoratsioon, kasiino välisdekoratsioon, ööklubi sisekujundus, KTV teenetemärk, kaubanduskeskuse sisekujundus, hoone välistingimustes kaunistamine, villade kaunistamine, puhkekeskuse sisekujundus, maaliline ala, restoranide kaunistamine, ava- / lõpptseremoonia kaunistamine, baarileti kaunistamine jne


Liimimine - seina ehitamiseks tahkete kristallklaasist tellistega ja ühendage need struktuurliimiga JUST LIKE, et ehitada hoone traditsioonilistest tellistest, mis on ühendatud traditsioonilise tsemendimördiga.


Eelised:

Meie vähese hooldusega, kauni välimusega tahke kristallklaasist tellistest on palju eeliseid, mida traditsioonilistel tellistel pole. Meie kristallklaasist tellis on 5cm (2 ") tahke kristallklaasi, mis on ülimalt tugev, kuid samas ka läbipaistev (välja arvatud see, et jäätunud pole puhas selge)


Nähtavus / läbipaistvus - need tahke klaasist tellised võimaldavad umbes 80% valguse läbilaskvusest, nagu varem mainitud, ega ka kunagi kollaseks, pilveks ega ilmastiku ega päikesevalguse mõjul.

50% valgusläbivusest mullikristallklaastelliste jaoks ja valguse läbilaskmatuseta jäätunud kristallklaastelliste jaoks, mis sobivad eraruumide vaheseinteks.


Ilmastikukindel - need tahked kristalltellistest klaasplokid suudavad hoida end emakese looduse jõudude vastu, kaasa arvatud tuulejõu tuuled, maavärinad, üleujutused ja kõik muu.


Graffitiikindel - meie tahked kristalltellistest klaasplokid ei paku mitte ainult täiendavat turvalisust, vaid on vastupidavad ka graffiti ja muude vandalismide eest. Eriti kui teil on elavaid ja aktiivseid lapsi.


Mürakindlad - nagu ka muud kristalltellistest klaasplokid, pakuvad need tahked tellised nende paksuse tõttu täiendavat müra vähendamist. Need aitavad blokeerida soovimatu välismüra, nagu seda teevad ka muud partitsioonitooted.


Tulekindlad - meie tahke kristallklaasist tellised on ka kõigi plokkide kõrgeima tuleminutiga, mis vastavad tuletõrjekoodidele kõigis avalikes rakendustes.


Veekindel - põrandasse võib sisse ehitada meie kristallklaasist telliseid, mis on kogu aeg vee all. Neid saab kasutada purskkaevu, basseini, katuse, vanni ehitamiseks jne.


Kohandatud mõõtmed ja kujundid -Meie kristallklaasist tellised tavaliste mõõtmetega nagu 100x200x50mm ja 50x50x240mm, kuid soovi korral võime teha mis tahes suurusi. Ja me võime kohandada ruudukujulisi, ristkülikukujulisi, silindrilisi, kaheksanurkseid, ringi, kolmnurkseid jne vorme, et rahuldada kõigi rakenduste nõudmisi.


Erinevad värvid - Kuna need on populaarse läbipaistva / läbipaistva värviga, on need värvitoonid ka praegu. Nagu näiteks PUNANE, SININE, ROHELINE, PINK, PURPLE, KOLLANE, Kollane ,


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd on parim Hiina dekoratiivsete kristallide materjalide tootja ja tarnija, kellel on professionaalne tehas. Tere tulemast hulgimüügi teemant-rhinestone pinnaga tahke klaasist telliste hulgimüügi dekoratiivsed värvilised kristallplokid, mis pärinevad meilt.
Küsitlus