Kodu > Teadmiste > Sisu

Kultuuri- ja sümboolne tähendus crystal

Jul 18, 2016

Kristall on püha sümbol. Ammustest aegadest inimesed määrab kindlaks crystal kõrgus vaimne tase. Ta on täis tarkust, julgust, väga kasulik looduslikku energiat, mille abil saate muuta crystal ja magnetic keha, puhastada ümbritsevasse keskkonda, isegi feng shui saab muuta, et parandada oma saatuse või enterprise. Kristall on juba ammu aktsepteeritud ristimine iseloomuga, seda peeti nagu aare!


Esiteks, inimeste südames, ei ole crystal energia igasuguseid teadus, on liiga palju näiteid tugevdada nende teaduslik alus, olla peetud eespool crystal mõistatus tundub üha selge ja helge. Kas seal ei ole tõhus, meie eesmärk on kohaneda üksteise crystal, on selge, nüüd, et tulemus on, et tahame.


Teiseks esindab crystal sümboolne, ajalooline ja sotsiaalne tähendus antud talle rohkem. Täna on nii suuresti kristall sümboolika: Topaz esindajad rikkust, pulber sümbol armastusest, ühingu tavaliselt esindab must-jms.


Kolmandaks crystal on ka vaimsete veendumuste, tugev psühholoogiline mõju annab crystal nii värske elu. Meie suhtlemist kristall, vastastikuse kohanemise. Täna on crystal vaieldamatu tähtsust neist nii anname talle, kuid nii paljud inimesed on nõustunud oma võimu crystal, ise ka kaasa aidanud!


Neljandaks, crystal on eluviis, inimesed on hakanud crystal quest, midagi enamat kui Ilu tegutsemiseks. Inimeste instinkt on just see instinkt crystal läbi uurima ja teeb teda ilusamaks.