Kodu > Teadmiste > Sisu

Kuidas valida crystal kingitused

May 27, 2016

Igal aastal on paljud tarbijad, kes ostavad crystal kingitused ja mõned kliendid on kristallist tooted esimese ostu. Nad ingore materjalid, töötlus ja ainult hoolivad hind.

Siin me tahaks anda mõned soovitused jooksul ostu, crystal käsitöö:


Esimene on materjalid. Kui eelistate madala hinnaga, võite Anhui Xinguan või Longyang materjali. Käesoleva materjali värvus on kollakas ja on mullid sees. Sedalaadi materjali kampaaniatoodete või do liivjugapuhastamine või värvi printimiseks saate valida oma piltidega.

Kui soovite esitada oma klientidele kalli kingitused või kas 2D OR 3D lasergraveerimist sees kristall. Sa pead ostma kõrgekvaliteetsest k9 kristallid. Sedalaadi materjali toodetakse Jiangsu provints, Hangzhou ja Wuhan provintsi. Need olulised puhast värvi ja ilma nende sees mullid. Tavaliselt me kasutame need materjalid teha crystal kuubikud, crystal plokid, k9 tühja kristallid oma klientidele neile lasergraveerimine.


Teine on tφφtlus. Ta võib otsustada hinda. Hea crystal kingitused peaksid olema hästi poleeritud, pisike suurusega viga, sama serva jooned, ilma scrathces pinnale.


Kolmas on pakend. Tavaliselt me kasutame kena kinkekarp sisevooderdis crystal kingitused. Kui eelistate odavam hind, lihtne valge kast pakkimine ei head võimalused.


Loomulikult oleme võimelised kohandatud teha mis tahes designs nagu taotleda eri hinnaskaalas.