Kodu > Teadmiste > Sisu

Kuidas teada saada, kas teie masin saab teha erinevaid laserprintereid K9 kristallklaasiga?

Jul 02, 2019


Kuidas teada saada, kas teie masin saab teha erinevaid laserprintereid K9 kristallklaasiga?

 

Seal on palju erinevaid 3D laseriga graveerimismasinaid , nagu näiteks Yiwu linnas asuvad HolyLaseri masinad, Hangzhou linna Shining3D masinaid, STN lasermasinaid Wuhani linnas, Wizard Laser Shenzhen linnas ja Saksamaal.

 

Samuti on turul palju erinevaid K9 kristallide toorainet . Kõige populaarsemad on Kaimashi K9 materjalid Hubei provintsist, Jiangsu K9 materjalid Jiangsu provintsist, Huatian K9 materjalid, Kangyou K9 materjalid Shandongi provintsist, K5 materjalid Anhui provintsist ja K5 materjalid Anhui provintsist ja klaasmaterjalid.

 

Kuidas teada saada, millised materjalid saavad teie fotodega kõige paremini 3D-fotolase graveerida? Andke meile teada oma lasergraveerimismasinate mark, soovitame teile kõige sobivamaid kristallmaterjale.

 

Oleme selles juba aastaid töötanud, meie kogemuste kohaselt usume, et saame anda teile parimaid lahendusi.

 

Kristallitööstuses tegi enamik tehaseid selles küsimuses vigu. Nad saatsid oma klientidele välismaale kvaliteetseid K9 kristalle, kuid nad ei küsinud klientidelt nende masinaid. Kuigi kliendid said kristallid, leidsid nad, et nad ei saa teha fotosid / logosid / teksti 2D / 3D lasergrafeerimist. Mõlemale poolele on suur kahju.


Ühesõnaga, andke meile teada oma masin brändi, kui saadate meile oma päringuid, pakume teile parimaid võimalusi.


Kõige sobivamad materjalid kõige mõistlikumate hindadega teile.


K9 kristallimaterjali odav hind muudab teid konkurentsivõimelisemaks.