Kodu > Teadmiste > Sisu

Kunstlik kristall ja klaas

May 26, 2016

Selle kunstliku crystal on high-plii klaas või kristallist, et tavaline klaas (ränidioksiid komponent) lisati 24% pliioksiid, kutsus ta saab heledus ja läbipaistvuse sarnane loodusliku crystal kunstlik crystal.

Rahvusvaheline standard funktsioone plii oksiidi sisaldus 24%, siis keemilised omadused kõige paremini keemilistest kristall, võrreldes tavaline klaas, peamiselt raske, raske tunne; suur murdumisnäitaja on võimalik edastada välja kümme värvikas Võimalkud värvid; suure kõvadusega, kulumine.

Sisaldavad 24% kasutab plii oksiid klaas plii kaudu rafineerimine, lisandeid, käsitsi puhutud, lihvitud, trahvi nikerdamist, teha kõrge kvaliteediga kvaliteedi plii klaas kunsti, kerge skulptuur poolt tahku võib kajastada kõiki värve.

Rahvusvaheliste standardite klaas on range kontseptsiooni, klaas: tavalisest klaasist tooted. Crystal: plii klaas või nn kristall 24% sisaldusega plii oksiid. Seetõttu sisaldavad kvaliteetset plii klaas garantii 24% pliioksiid.


Ühine kunstlik VS kristallklaasist


Kunstlik kristallklaasi sisaldavate pliioksiid, plii oksiid sisaldav koostis, seda suurem murdumisnäitaja ja kõvadus, Täpsem ilme puhas kristall, samas raskem lõigata, valmis veel haruldased. Seega kvaliteedi tavalisest klaasist või crystal nõud ja crystal murdumisnäitaja vähest väärtuse vahe on suur.


Kuula heli flicking nõud käsitsi kuulda heli saab olema erinev, kunstlik kristallist tooted, karge heli, nagu metalli-nagu pärast mõju seal näidatakse ikka tunne täis metallist heli "clang clang" heli, suurem kõvadus kristall heli valjemaks. Ja klaastoodete heli on raske umbne, ole kaja on igav "klapp" heli rohkem.


Säravad võrreldes kvaliteetsete kristall päikese ilme peegeldab valgust, erksad värvid ja üleminek väga loomuliku valguse värvid ja rikkaliku värvi klaasist murdumise on sageli puudulik ja suhteliselt hämar. Loomulik valgus võrreldes kõrge kvaliteet crystal läbipaistvuse, nähtaval crystal valge, tavaline klaas või puhas kristall on kollane või segatuna cyan läbipaistvust.


Tegemiseks võetud sama taseme peenuse kristall, muster üle väikese piirkonna peenem muster moodustavad complex, mustrit suurem väärtus. Paitab, käsi turvise pind krobeline mõttes ballasti käsi ja mehhanismi turvis pind on sile.


Alates kõvadusega kui crystal kõvadus on palju suurem kui tavaline klaas, pikaajalise kasutamise sageli määrduda, samas klaasi kasutatakse korduvalt pikka aega, on väga kergesti kriimud ja määrdumise nagu pind. Kunstlik crystal kui klaas kõvadus peaks olema suur ja seepärast jälgi maha jätta joonistamiseks kunstlik Kristall klaasist pind, kuigi pole sellist tühjalt kaubamärgid klaas crystal ilmuvad.


Kaalutakse kaalu: kaks punkti ühesuurused, kunstlik crystal on palju raske kui klaas.