Kodu > Teadmiste > Sisu

Erinevus klaasi ja kristallide vahel

Jan 18, 2019

Sünteetiline kvarts ja loodusliku kristallilise ränidioksiidi keemiline koostis, kõrge puhtusastmega ränidioksiid, mida tuntakse kristallina. Looduslik kristall on läbipaistev kvartskristall, mis on kuusnurkne kolonnkristall, mille kõvadus on väga kõrge, peegeldades päikest (üldtuntud kui seitse kiirt), väga tugev.

Puhas kvarts on värvitu läbipaistev kristall, ilma loodusliku kristallita lisanditeta võib õhu mullide ja lisanditega kõige loomulikumaid kristalle leida.


Sünteetilised kvartsist toorained ränidioksiidi liiv läbi rea protsesside täiustamise, seejärel peeneks lõikamise tehnoloogia ja täiesti veatu poleeritud pingutuse, puhta läbipaistva kristalliga, korvavad loodusliku kristallide puuduse.


Rhinestones lisada metalle nagu plii võib suurendada valgus split shot, vaid näitab, et kristall aadli. Kunstliku kristallprotsessi tõttu on käsitöö arenenud, mõned hinnad on isegi kallimad kui looduslik kristall.


Kunstlik kristall, mis on kõrge plii klaas, või pliikristallklaas ja tavaline klaas (kompositsioon on ränidioksiid) kuni 24% pliioksiidini, on sarnane kristallide loomuliku heleduse ja läbipaistvusega.

Rahvusvahelised standardid pliioksiidi sisalduse kohta 24% (mida võib nimetada kristallideks, vähem on kristallklaas) ja kunstliku kristallide keemilised omadused on parimad võrreldes tavalise klaasiga, peamiselt suured, tunneb rasket, murdumist, värviküllast värvi kümme värvi; kõrge kõvadus, kulumiskindel.


UV võib tungida rhinestones ja Crystal, samas kui tavaline klaas ei ole.


Kristalli sulamistemperatuur: kristall sulamispunkt 1713


Murdumisnäitaja: Crystal'i murdumisnäitaja 1,544-1,553, vaevalt sellest vahemikust. Refraktsioon, kui õhk valgust Sapphire'i kristallile, ja on murdunud, selle nurk-sinine ja nurga nurga suhe.


Rahvusvahelisel klaasil on range klaas: tavalised klaasitooted. Kristall: pliiklaas või kristall, pliioksiidi sisaldus on 24%. Seetõttu tagab 24% pliioksiidi klaasgarantii.