Kodu > Teadmiste > Sisu

Mis on K9 Crystal

Jan 21, 2019

K9 kristall, ehk K9 klaas võib tähendada K9 Crystal trofeed valmistatud materjalide optiline kate ja muud väljad, valguse, murdumise, kõvadus ja kaugel eespool vaik materjali tekstuuri. Töötlemine peamiselt lõikamine poleerimine ja surve-cast (vastavalt sulatusahi). K9 kuuluvad optiline klaas, kristall selge, mis on pärit K9 crystal trofee töötlemiseks objekti tehased, toodete töötlemisel, mida nimetatakse Crystal Medal toodete turul palju.


K9 klaas EU kivid (kristall) esmane tähendus on üle 24% PBO sisaldus. K9 klaas ei sisalda PBO, mis sisaldab pliid klaasi murdumisnäitaja kuni faasihüpet.

Miks müüa K9 K9 keemilistest crystal trophy on tootmise, Hiina on seadused kivid, b tehakse Kristall klaasist ka toodetud crystal karikavõistluste valmistatud plii kristall tootjad.


Järgneb ELi õiguslik määratlus kunstlik kristall, välisriigis, kui kasutate K9 klaas crystal müüdud, väidetavalt teised teile öelda.


S.I. nr 312/1972 — Euroopa ühenduste (CrystalGlass) määrused, 1972.


Täielik põhjustada Crystal — — 30% metallide oksiide (%) PbO≥ 30% Density≥ 3·00 murdumisnäitaja nD > 1·545


Plii kristall--24% metallide oksiide (%) PbO≥ 30%


Euroopa Liidu 1972 pliioksiid sisu, suurem või võrdne 30%, tihedus on üle 3G/cm3, murdumisnäitaja vähemalt 1.545 klaasi täis kristall, kaasa Ränidioksiidi sisaldus suurem või võrdne 24% klaas, kristall , kristallklaasist pole selgelt määratletud, sageli plii-klaasi pliioksiid vähem kui 24%. Pakub pliioksiid sisu suurem või võrdne 24% klaasist klaasi eemaldada, võib nimetada Crystal ja kaasa Ränidioksiidi sisaldus suurem või võrdne 24% on pliid sisaldavate klaas lubatud tuntud kristall, vähemalt 30% klaasist lubatud cal litsentsimise viis täis kristall, ei ole vaja lisada klaasi.