Kodu > Teadmiste > Sisu

miks valida meile kvaliteetseid kristalltooteid ostes?

Jul 02, 2019


Miks valida meile kvaliteetseid kristalltooteid ostes?

 

Esiteks: me valime A-klassi ja B-klassi K9 kristalle ainult kõrgekvaliteediliste valmistoodete jaoks.

 

K9-klassi kristallid : hästi poleeritud / ei ole katki servi / ei ole pragusid / ei kriimustusi / sisemisi lisandeid ja mulle / ilma homogeense sisemuseta / täiuslik kuju / õige nurk / suurepärane kollineaarsus / sama laiusega õmblus kõigi servade jaoks / väga head tolerantsid ( tavaliselt + - 1 mm) / ilma täiendava pind- või õmblusremontita / ilma rohelise puudutuseta / hästi puhta pinnaga


B-klassi k9-kristallid : me valime B-klassi ainult siis, kui mõnel toorainekihil ei ole A-klassi, see on sama A-klassiga, sees on vähe väikeseid mulle, kuid asendame mullidega esemed, saadame ainult mullid. tooted ilma mullideta.

 

Teiseks: soovitame Teile sobivaim K9 kristall vastavalt teie masinatele.Selleks, et vältida saadud kristallide kasutamist, ei saa seda teha laseriga.

 

Seal on palju erinevaid 3D laseriga graveerimismasinaid , nagu näiteks Yiwu linnas asuvad HolyLaseri masinad, Hangzhou linna Shining3D masinaid, STN lasermasinaid Wuhani linnas, Wizard Laser Shenzhen linnas ja Saksamaal.

 

Samuti on turul palju erinevaid K9 kristallide toorainet . Kõige populaarsemad on Kaimashi K9 materjalid Hubei provintsist, Jiangsu K9 materjalid Jiangsu provintsist, Huatian K9 materjalid, Kangyou K9 materjalid Shandongi provintsist, K5 materjalid Anhui provintsist ja K5 materjalid Anhui provintsist ja klaasmaterjalid.

 

Kolmandaks: kristalltoodete 100% tugev pakend.  

 

Meil on erinevad kastid , nagu lihtne valge kast, lihtsad kinkekarbid, paberist kinkekarbid, luksuslikud puidust kastid, nahkkarbid jne. Ja siis mitmed kastid ühte tugevasse lainepapist, mis ümbritsevad tugeva vahuga, et kaitsta kauba kohaletoimetamise ajal.

 

Neljandaks: meil on selles valdkonnas palju kogemusi .

 

Meie kogemused materjalide ja tootmise alal pakume teile kvaliteetseid kristalltooteid.

 

Pakkimisega kaasneva kogemusega pakume Teile erinevaid kaste ja tagame toodete ohutuse transpordi ajal.

 

Rikkaliku kogemusega eksportimisel saame pakkuda Teile erinevaid lahendusi kaupade eksportimiseks ja importida sihtpunkti vastavalt tarnetingimustele nagu EXW, FOB, CIF, DDU, CFR jne. Ja me saame teid toetada erinevate sertifikaatide rakendamisel tollilt.

 

Meie kogemus rahvusvahelise logistika valdkonnas on meil teie tellimuste jaoks erinevad tarnevõimalused, näiteks meritsi ja sadamale suurte tellimuste jaoks, mida ei ole vaja kiireloomuliseks, õhu kaudu lennujaama, kus on suured tellimused vaja kiireloomulised, uksest-ukseni teenuseni väikeste tellimuste ja kiireloomuliste tellimuste puhul Kesk-Aasia, Venemaa ja Euroopa tellimused ning muud kombineeritud transpordilahendused.

 

Kogemused müügijärgse teeninduse alal . Meil on erinevad lahendused, kui meie kliendid kaebavad meie toodete kvaliteedi üle. Asendage kogus tulevastest tellimustest, tagastage raha defektsete toodete eest, mõistlik hinnaalandus tulevastele tellimustele jne

 

Erinev kvaliteet, erinevad hinnad.


Kõrgemate hindadega kõrgekvaliteediliste toodete ainus puudus on see, et peate maksma rohkem raha, kuid saate hea maine, saad rohkem kliente, laiendate oma turgu ja saame rohkem kasumit ilma müügijärgsete teenindusraskustega.

 

Madala kvaliteediga madalaima hinnaga toodete ainus eelis on see, et peate maksma ainult vähem raha, kuid sa saad müügijärgsetesse muredesse, kaotate mainet, kaotate kliente, kaotate turgu ja ei saa enam kasumit. Teie konkurendid soovivad seda näha, kuid me usume, et te ei ole.

 

Muidugi, kui soovid ainult reklaamtooteid, on hind esimene, kvaliteet ei ole nii oluline, andke meile teada. Meil on ka teie jaoks lahendused.


Võib-olla ütleksite, et "Piisav on parim" ja "Kurat ära" Kvaliteet on hea . Oleme teiega nõus, et meil on erinevad taotlused teie jaoks erinevad.

 

Meie eesmärk on teha oma parima, et rahuldada teie nõudmisi.