Kodu > Teadmiste > Sisu

Miks kristallid Degaussing?

Jan 23, 2019

Mõned inimesed saavad midagi ilma kristallimaagi degaussinguta või pearinglust või südamepekslemist või looduslikku unenägu või depressiooni, mis võivad olla allesjäänud negatiivse energia põhjused.


Mõned inimesed, pärast kristallide saamist, on väga õnnelikud, väga põnevad, lapselised Daihatsu, kapriis, inspiratsioon, meistriteos, sama tähendus, enne lahkumist on jäänud energiat. Lihtsam kui viimane.


Degaussing pidi tegelema jääkenergiaga, Crystal, et taastada oma algne välimus, mis on mälu maailmas, mis ei olnud hea ega halb energia. Energia, see on neutraalne, Crystal on ka neutraalne. Kuid suundumuste universum, samuti kogu inimese hinge areng on positiivne, positiivne, positiivne, kristallenergia, aidates tundlikel olenditel positiivse, positiivse ja positiivse suuna suunas evolutsioonis. Niisiis, kui keegi kritiseeris sind Crystal ore, on võim kehv, nad kipuvad end nimetama meistrite liikmeteks, valides neid hästi, naerab hästi, mitte kunagi.


Te teate, et Crystal ore on algselt neutraalne energia, see peegeldab kriitikute peeglit, kriitikat, kritiseerides tema enda, see on täielik mõtlemine! Ikka naerab ja hea, isegi häirimata, see on tavaliselt väga raske nägu ja on sageli vihane. Crystal gem home ja degauss uuesti, ärge jätke oma energiat.


Degaussing, nagu arvuti plaadid "REPROGRAMMING", eemaldades endised energiaallikad, on meil uued ruumid kasutamiseks. Degaussing ei kõrvalda ise kristallimaagi energiat, mida soovid absoluutselt lihtsaks kasutada!