LED valgussilindri Crystal Pillar käsipuu valvur Bar

LED-valgussilindri kristallpaneeli käsipuu kaitseraud Toode nr .: SDCM-079 Materjal: optiline tahke k9 kristallklaas / tahke mullkristallklaas Rakendus: tahke mull 3D laseriga graveeritud kristallklaasi sambad vaheseina, akende, katuse, põranda, purskkaevu, bassein, sise- ja välistingimustes ...

Toote üksikasjad

LED valgus silindri kristallpaneeli käsipuu kaitseraud


Toote nr .: SDCM-079


Materjal: optiline tahke k9 kristallklaas / tahke mulli kristallklaas


Kasutamine: tahke mull 3D laseriga graveeritud kristallklaasi sambad vaheseinale, akendele, katusele, põrandale, purskkaevule, basseinile, siseruumides ja välistingimustes kaunistamiseks, hotelli fuajees sisekujundus, kodu sisekujundus, Plaza välimööbel, kasiino väliskujundus, ööklubi sisekujundus, KTV kaunistused, kaubanduskeskuse sisustus, hoone välimööbel, Villa kaunistamine, puhkusekeskuse kaunistamine, maaliline ala kaunistamine, restoranide kaunistamine, avamise / sulgemise tseremoonia kaunistamine, baarilaua sisekujundus jne.


Eelised:


Nähtavus / läbipaistvus - need dekoratiivsed tahked mullid / graveeritud / mustri kristallklaasist tugipostid võimaldavad umbes 50% valguse ülekandest, LED-valgustusega, muudavad selle väga ilusaks silma meelitavaks vaheseina meetriteks.


Ilmastikukindel - need tahkekristallklaasist tugipostid võivad hoida oma ema Looduse võimu vastu, kaasa arvatud tuule-, maavärinad, üleujutused ja midagi muud.


Graffiti Resistant - meie tahkekristallklaasist tugipostid ei paku mitte ainult täiendavat turvalisust, vaid ka vastupidavad graffitidele ja muudele vandalismidele. Eriti kui teil on elav ja aktiivne laps.


Tulekindel ja tahke kristallklaasi sambadel on ka kõrgeim tulekahju minutiklass mis tahes plokis, mis vastab kõikidele avalikes rakendustes kasutatavatele tulekoodidele.


Veekindel -Kristallklaasist tugisambaid saab kasutada purskkaevul, basseinil, katusel, aknal, põrandal, aias jne.


Kohandatud mõõtmed ja kujundid -Kristallklaasist tugisambaid saab kohandada vastavalt vajadusele. Ja me saame tellida ruudukujulist, ristkülikukujulist kuju, silindrit, kaheksanurka, ringi, kolmnurka jne.


Erinevad mustrid - nagu ka populaarse mulli- ja 3D-laseriga graveerimine, on need kristallklaasist sambad ka nüüd erineva mustriga.


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd on parim Hiina Dekoratiivne Crystal Material tootja ja tarnija professionaalse tehases. Tere tulemast hulgimüügi LED valgus silindri kristall samba käsipuu valvur baar tooteid meilt.
Küsitlus