Kodu > Uudised > Sisu

K9 Crystal tähendus

Aug 22, 2015

K9 Crystal, nimetatakse ka K9 klaas võib tähendada K9 Crystal optilise pinna katmise ja muid välju, mõju valguse sissepääsu, murdumise, karedus ja tekstuur palju kõrgemal vaik materjali materjalidest valmistatud trofeed. Töötlemine peamiselt lõikamine poleerimine ja surve-cast (vastavalt sulatusahi). K9 materjali käsitlevale optiline klaas, kristallselge, saadud palju K9 crystal trofee töötlemiseks objekti tehased, toodete töötlemisel, mida nimetatakse Crystal Medal toodete turul.

K9 klaas EU rhinestones (kristall) esimene määratlus on üle 24% PBO sisu. K9 klaas ei sisalda PBO, faasihüpet kuni sisaldavad pliid klaasi murdumisnäitaja.

Miks müüa K9 K9 keemilistest crystal trophy on kõrgeima astme tootmise, Hiina on seadused Rhinestones, b on valmistatud Kristall klaasist ka toodetud crystal trofee plii kristall tootjate tehtud.

Järgneb ELi õiguslik määratlus kunstlik kristall, välisriigis, kui kasutate K9 klaas crystal müüdud, väidetavalt teised teile öelda.

S.I. nr 312/1972 — Euroopa ühenduste (CrystalGlass) määrused, 1972.

Täielik plii kristall — — 30% metallide oksiide (%) PbO≥ 30% Density≥ 3·00 murdumisnäitaja KuK > 1·545

Plii kristall — — 24% metallide oksiide (%) PbO≥ 30%

Sätteid Euroopa Liidu 1972 plii sisaldus suurem või võrdne 30% tihedus on üle 3G/cm3, murdumisnäitaja on suurem või võrdne 1.545 klaasi täis kristall, sisu, suurem või võrdne 24% klaasi, plii kristall, Kristall klaasist pliioksiid on pole selgelt määratletud, sageli koos klaasitäie plii plii oksiid vähem kui 24%. Pakub lennutegevuslubade pliioksiid sisu suurem või võrdne 24% klaasi eemaldada klaas, võib nimetada Crystal ja pliioksiid sisu 24% 's pliibensiinis klaas lubatud tuntud kristall, klaas lubatud nimega täis kristall, 30% või suurem või suurem ei ole vaja lisada klaas.