Kodu > Uudised > Sisu

Crystal ja kristall vahe

Aug 22, 2015

Sünteetiline kvarts ja loomulik Crystal ränidioksiid, kõrge puhtusastmega ränidioksiidi, mida tuntakse "Kristall" Keemiline koostis. Loodus kristall on läbipaistev kvartskristall kuusnurkne veerus kristallid, tema kõvadus on väga kõrge, peegeldades sunshine (üldtuntud kui seven rays), väga tugev.

Puhas kvarts on läbipaistev värvitu kristall, ilma lisandid, mis on loomulik Crystal vaevalt suutnud leida kõige loomulikum kristallid õhumullide ja lisandeid, kristall segamine korrosiooni.

Sünteetiline kvarts tooraine kvarts liiv läbi protsessi täpsustamise, seeria siis peene tehnoloogia ja täiesti veatu poleeritud jõupingutustest, loodus kristall puudust korvata puhas läbipaistvad kristallid.

Kivid lisada metallid, nagu plii võib suurendada valguse split shot, vaid näitab, et aadel kristall. Sest kunstlik Crystal protsessi keeruline, käsitöö, advanced, mõned hinnad on isegi kallim kui loodus kristall.

Kunstlik kristall, mis on high-plii klaasist või kristallist ja tavaline klaas (koostis on ränidioksiid) 24% plii oksiid, sarnane loodusliku Crystal heledust ja läbipaistvuse kristall.

Rahvusvaheliste standardite sisu pliioksiid 24% (mis võib nimetada kristallid, vähem on Kristall klaasist), ja keemilised omadused kunstlik kristall parim, võrreldes tavaline klaas, peamiselt suurte, tunneb heavy, murdumise, edastamise välja värvikas ten-värvi; suure kõvadusega, wear-vastupanu.

UV tungivad kivid ja kristall, kuigi tavaline klaas ei ole.

Crystal sulamistemperatuur: Crystal sulamistemperatuur 1713

Murdumisnäitaja: Crystali murdumisnäitaja 1.544-1.553, vaevalt väljaspool seda. Murdumise kui kerge õhust võetud safiir kristall, ja on refracted, selle nurga siinus ja suhe nurga siinuse.

Rahvusvaheline klaas on range kontseptsiooni klaas: ühine klaastoodete. Crystal: pliibensiini klaasist või kristall, plii oksiidi sisaldus 24%. Seega, 24% kaasa suure plii oksiid klaas garantii.