Kodu > Uudised > Sisu

20170416-20170428 külastage meie kliendi tehase Indias kaks meistrid töötajaid

Jul 19, 2017

Armuline kutsel Narendra Kumar, sinine kristall 3D graveerida Pvt. Ltd.From 20170416 et 20170428, kolm meist (mina ja kaks) on läinud India omanik koolitatud oma töötajatele. Nad töötavad Hispaania tehase aastaid ja nad soovivad tõhustada oma töötajatele laiendada oma äri, Inida ja teistes riikides.


Pärast saabumist, leidsime, et neil on kõik vajalikud seadmed ja materjalid (lihvimise masinad, masinad, lõikamine Jootemasinate, augu puurimine masinad, masinad, sandblasing masinad, 3D laser-graveerimine masinaid k9 A klassi tühi crystal uuristamine poleerimine materjalid, suure suurusega klaasi leht, sands, lihvimine ratta, liiva paber, poleerimisriide, poleerimine pulber jne) puhul kogu kristall kingitused tootmisloomad rida.


Kuid nende töötajaid ei oska kasutada them.10 töötajate teha ainult 100 tükki valmistoodete iga päev. Hiinas asuvas tehases vähemalt 2000 tükki kristallid.


Nii arutasid kaks ja omanik, et aidata parandada nende töö kava.


Esiteks Palusime selgitada nende töötajate (nad ei tea inglise) omanik planeeringu. Palusime tal määrata Lisateavet jahvatan efektiivsust, kahekesi kahekesi õppida lihvimine, lõikamine, augu puurimine ja uuristamine kahekesi, kaks töötajate liivapritsitööd ja cleaning.two töötajate lasergraveerimine, kahekesi jne). Kui nad koolitatud, nad õpivad üksteiselt.


Teiseks, kaks esimest päeva, üks kapten õpetanud kaks meistrid lihvimine ja veel kapten õpetanud kaks paljudele kohta poleerimine. Kahe päeva pärast, töötajate pidama õppe ajal viibimist.


Teine kaks päeva, üks kapten koolitatud lõikamine, umbes ühe juhteksemplari jaoks augu puurimine ja uuristamine. Kolmas kaks päeva, üks liivapritsitööd ja üks puhastamiseks, ma õpetanud töötajate 3D laser graveerimine, cos me tegime seda aastaid.


Pärast 10 päeva trainning, saab kõigi töötajate tööd kiiremini kui varem, vähemalt 5 korda. Näiteks 5 töötajate saab puhastada ainult 55 tükki liivapritsitööd kristallist enne treeningut, kuid asuvas tehases 1 töötaja võib lõpetada need 2 tunni jooksul. Cos nad ei teadnud, et panna neid vette 15 minutiks esimesena ja tehke selle cleanning.


Ja pärast koolitust, tehases salvestatud palju kulu. Nagu 20% vee salvestatud, 20% võimsuse salvestatud, 15% liiva ja poleerimine pulber salvestatud. Ja nad teavad, kuidas vähendada salvestada k9 crystal tooraine jne.


India on suur turg. Sinine kristall 3D graveerida Pvt. Ltd on ainult crystal käsitöö factory Indias ja neil on 6 müügimees ja 5 disainerid ja 55 töötajate, tuleb Konkurentsivõimelisim tootja Indias aga halb tõhususe tõttu ei ole võimalik valida suured tellimused. Nad palusid alati toota suur kogus positsioonidele. Kuid Hiinast imporditud valmistamise aeg tarnimise ajal, nii et nad ei saa ka kiirtellimusi Indias.


Nüüd kõik muutub, nad valida suvalises järjekorras Indias ja esitavad oma tehases. Meie tehas on vaja ainult osta neid kõiki mateials. Oleme partnerid ja kasvavad paremini ja paremini oma klientidega soovime.


Ja üks naissoost töötajad on oma 24 sünnipäeva hotellis tehases broneeritud teda kooki ja kõigi töötajate tähistas oma sünnipäeva koos Office. Mulle meeldib see. Me kõik nautida magus hetk.