Tahke K9 kristallplaadi veeploki klaasist laud dekoratiivseks suureks

Tahke k9 kristallplaadi veeploki klaasist pink dekoratiivse toote jaoks Nr. SDCM-087 Materjal: optiline tahke k9 kristallklaas / tahke mullkristallklaas Rakendus: kristallklaasist veerud vaheseina, akende, katuse, põranda, purskkaevu, bassein, sise- ja välistingimustes ...

Toote üksikasjad

Tahke k9 kristallplaadi veeploki klaasist pink dekoratiivseteks


Toote nr .: SDCM-087


Materjal: optiline tahke k9 kristallklaas / tahke mulli kristallklaas


Kasutamine: kristallklaasi sambad veerus vaheseina, akende, katuse, põranda, purskkaevu, basseini, sisekujunduse ja sisekujunduse jaoks, hotelli fuajees sisekujundus, kodu sisekujundus, Plaza välimööbel, kasiino väliskujundus, ööklubi sisekujundus, KTV sisekujundus , kaubanduskeskuse sisekujundus, hoone välimööbel, Villa kaunistamine, puhkusekeskuse kaunistamine, maaliline ala kaunistamine, restoranide kaunistamine, avamise / sulgemise tseremoonia kaunistamine, baari countertop kaunistused jne.


Eelised:


Nähtavus / läbipaistvus - need dekoratiivsed tahked mullid / graveeritud / mustri kristallklaasist tugipostid võimaldavad umbes 50% valguse ülekandest, LED-valgustusega, muudavad selle väga ilusaks silma meelitavaks vaheseina meetriteks.


Ilmastikukindel - need tahkekristallklaasist tugipostid võivad hoida oma ema Looduse võimu vastu, kaasa arvatud tuule-, maavärinad, üleujutused ja midagi muud.


Graffiti Resistant - meie tahkekristallklaasist tugipostid ei paku mitte ainult täiendavat turvalisust, vaid ka vastupidavad graffitidele ja muudele vandalismidele. Eriti kui teil on elav ja aktiivne laps.


Tulekindel ja tahke kristallklaasi sambadel on ka kõrgeim tulekahju minutiklass mis tahes plokis, mis vastab kõikidele avalikes rakendustes kasutatavatele tulekoodidele.


Veekindel -Kristallklaasist tugisambaid saab kasutada purskkaevul, basseinil, katusel, aknal, põrandal, aias jne.


Kohandatud mõõtmed ja kujundid -Kristallklaasist tugisambaid saab kohandada vastavalt vajadusele. Ja me saame tellida ruudukujulist, ristkülikukujulist kuju, silindrit, kaheksanurka, ringi, kolmnurka jne.


Erinevad mustrid - nagu ka populaarse mulli- ja 3D-laseriga graveerimine, on need kristallklaasist sambad ka nüüd erineva mustriga.


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd on parim Hiina Dekoratiivne Crystal Material tootja ja tarnija professionaalse tehases. Tere tulemast hulgi tahke k9 kristallplaadi vee plokk klaasist pink suurte dekoratiivsete toodete meilt.
Küsitlus