Erilist ebakorrapärast disainilahendust Crystal Bricks Personalized Pattern Solid Glass Blocks

erilise ebakorrapärase disainiga kristall telliste individuaalne muster tahkete klaasist plokkide jaoks Toote nr .: SDCM-081 Materjal: optiline tahke k9 kristallklaas / tahke mullkristallklaas Tahke kristallklaasist klotsid või tellised, mida saab kasutada arhitektuuriliste struktuuride, nagu vaheseinad või ekraaniseinad, loomiseks ...

Toote üksikasjad

erilise ebakorrapärase disainiga kristall tellised isikupärastatud mustri tahkete plokkidega


Toote nr .: SDCM-081

Materjal: optiline tahke k9 kristallklaas / tahke mulli kristallklaas


Tahke kristallklaasi klotsid või tellised võivad olla ehitatud arhitektuuriliste konstruktsioonide, nagu vaheseinad või seina seinad üle ruumi, duši või vannitoa, osana trepikonstruktsioonidest ja nii edasi. Nad on võimelised ruumi jagama ilma valguse edastamist blokeerimata .


Kasutamine: vahesein, aknad, katus, põrand, purskkaev, bassein, siseruumides ja välistingimustes kaunistamiseks, hotelli fuajees sisekujundus, kodu sisekujundus, Plaza välimööbel, kasiino väliskujundus, ööklubi sisekujundus, KTV kaunistused, kaubanduskeskuse sisekujundus, hoone välimööbel, Villa kaunistamiseks, puhkusekeskuse kaunistamiseks, maalilise ala kaunistamiseks, restoranide kaunistamiseks, avamise / sulgemise tseremoonia kaunistamiseks, baarilaua kaunistamiseks jne.


Liimimine - tahke kristallklaasist telliskividega seina ehitamiseks ja läbipaistva liimiga ühendamiseks UV-valguses JUST LIKE, et ehitada traditsioonilise tsementmördiga ühendatud traditsiooniliste tellistega hoone.


Eelised:

Meie vähese hooldusega, ilusat tahket kristallklaasist telliskivi on palju eeliseid, mida traditsioonilistel tellistel ei ole. Meie kristallklaasist telliskivi on 5cm (2 ") tahke kristallklaasist, mis on ülimalt tugev, kuid ka läbipaistev (va tuhm ei ole puhas).


Nähtavus / läbipaistvus - need tahkete klaaside tellised võimaldavad umbes 80% valguse ülekandest, nagu eespool mainitud, samuti ei ole kunagi kollane, pilv ega ilmastikuolud või päikesevalgus.

50% valguse ülekandest mullkristallklaasist tellistest ja valgusläbivus mattkristallklaasist tellistest, mis sobivad eraruumi partitsiooniks.


Ilmastikukindel - need tahke kristall tellised klaasplokid võivad omada enda vastu emake Looduse võimeid, kaasa arvatud jõulised tuuled, maavärinad, üleujutused ja midagi muud.


Graffiti Resistant - meie tahke kristall tellised klaasplokid mitte ainult ei paku täiendavat turvalisust, vaid on ka vastupidavad graffiti ja muu vandalismi vastu. Eriti kui teil on elav ja aktiivne laps.


Müra-vastupidavad - lisaks teistele kristall telliste klaasplokkidele pakuvad need tahked tellised nende paksuse tõttu täiendavat müra vähendamist. Need aitavad blokeerida soovimatuid väliseid müra kui teised partitsioonitooted.


Tulekindel - tahke kristallklaasist tellistel on ka kõrgeim tulekahju minutiklass mis tahes plokis, mis vastab kõikidele avalikes rakendustes kasutatavatele tulekoodidele.


Veekindel -Kristallklaasist tellised saab ehitada põrandasse, mis on kogu aeg vee all. Neid saab kasutada purskkaevus, basseinis, katuses, vanni ehitamiseks jne.


Kohandatud mõõtmed ja kujud -Kristallklaasist telliskivid, mille suurused on tavalised, näiteks 100x200x50mm ja 50x50x240mm, kuid me saame tellida erineva suuruse. Ja me saame tellida ruudukujulist, ristkülikukujulist kuju, silindrit, kaheksanurka, ringi, kolmnurka jne.


Erinevad värvid - nagu ka populaarsed läbipaistvad / läbipaistvad, on need plokid nüüd ka värvilised. Nagu punane, sinine, roheline, kullake , pael , kullatud kollane, amber jne.


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd on parim Hiina Dekoratiivne Crystal Material tootja ja tarnija professionaalse tehases. Tere tulemast hulgimüük erilist ebaregulaarne disain kristall tellised isikupärastatud muster tahke klaas blokeerib tooteid meilt.
Küsitlus