Ruudukujuline tahke klaasist telliskivi mullkristall telliskivi WC-vahesein Hotelli baari läbilaskvuse taustal seina välimine

Ruudukujuline tahke klaasist telliskivi mullkristall telliskivi WC vahesein Hotelli baari läbilaskvuse taust Seinaväline Toote nr: SDCM-056

Toote üksikasjad

ruut Tahke klaas telliskivi mull Crystal telliskivi tualett partitsiooni baar baar läbilaskvuse taust seina välisilme


Toote nr .: SDCM-056


Materjal: optiline tahke k9 kristallklaas / tahke mulli kristallklaas


Kasutamine: vahesein, aknad, katus, põrand, purskkaev, bassein, siseruumides ja välistingimustes kaunistamiseks, hotelli fuajees sisekujundus, kodu sisekujundus, Plaza välimööbel, kasiino väliskujundus, ööklubi sisekujundus, KTV kaunistused, kaubanduskeskuse sisekujundus, hoone välimööbel, Villa kaunistamiseks, puhkusekeskuse kaunistamiseks, maalilise ala kaunistamiseks, restoranide kaunistamiseks, avamise / sulgemise tseremoonia kaunistamiseks, baarilaua kaunistamiseks jne.


Liimimine - tahke kristallklaasist telliskividega seina ehitamiseks ja läbipaistva liimiga ühendamiseks UV-valguses JUST LIKE, et ehitada traditsioonilise tsementmördiga ühendatud traditsiooniliste tellistega hoone.


Eelised:

Meie vähese hooldusega, ilusat tahket kristallklaasist telliskivi on palju eeliseid, mida traditsioonilistel tellistel ei ole. Meie kristallklaasist telliskivi on 5cm (2 ") tahke kristallklaasist, mis on ülimalt tugev, kuid ka läbipaistev (va tuhm ei ole puhas).


Nähtavus / läbipaistvus - need tahkete klaaside tellised võimaldavad umbes 80% valguse ülekandest, nagu eespool mainitud, samuti ei ole kunagi kollane, pilv ega ilmastikuolud või päikesevalgus.

50% valguse ülekandest mullkristallklaasist tellistest ja valgusläbivus mattkristallklaasist tellistest, mis sobivad eraruumi partitsiooniks.


Ilmastikukindel - need tahke kristall tellised klaasplokid võivad omada enda vastu emake Looduse võimeid, kaasa arvatud jõulised tuuled, maavärinad, üleujutused ja midagi muud.


Graffiti Resistant - meie tahke kristall tellised klaasplokid mitte ainult ei paku täiendavat turvalisust, vaid on ka vastupidavad graffiti ja muu vandalismi vastu. Eriti kui teil on elav ja aktiivne laps.


Müra-vastupidavad - lisaks teistele kristall telliste klaasplokkidele pakuvad need tahked tellised nende paksuse tõttu täiendavat müra vähendamist. Need aitavad blokeerida soovimatuid väliseid müra kui teised partitsioonitooted.


Tulekindel - tahke kristallklaasist tellistel on ka kõrgeim tulekahju minutiklass mis tahes plokis, mis vastab kõikidele avalikes rakendustes kasutatavatele tulekoodidele.


Veekindel -Kristallklaasist tellised saab ehitada põrandasse, mis on kogu aeg vee all. Neid saab kasutada purskkaevus, basseinis, katuses, vanni ehitamiseks jne.


Kohandatud mõõtmed ja kujud -Kristallklaasist telliskivid, mille suurused on tavalised, näiteks 100x200x50mm ja 50x50x240mm, kuid me saame tellida erineva suuruse. Ja me saame tellida ruudukujulist, ristkülikukujulist kuju, silindrit, kaheksanurka, ringi, kolmnurka jne.


Erinevad värvid - nagu ka populaarsed läbipaistvad / läbipaistvad, on need plokid värvi nüüd.Like RED, BLUE, GREEN, PINK, PURPLE, GOLDEN YELLOW, AMBER jne.


Tugeva klaasist telliskivi Crystal telliskivi WC vaheseinaga hotelli baari läbilaskvuse taust seina välimine (4)Küsitlus